Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Alfa Romeo GT 2.0TS Selespeed

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2013
    Auto
    Mazda3
    Postów
    11

    Domyślnie Alfa Romeo GT 2.0TS Selespeed

    Witam,

    Właśnie rozglądam się za drugim autem tak do 20tyś i wpadł mi taki to okaz

    http://ogloszenia.trojmiasto.pl/moto...l59646426.html

    Po rozmowie telefonicznej wyszło, że auto ma automat (właściciel nie wie czy to Selespeedo ale podaje, że są łopatki przy kierownicy do zmiany biegów)

    Ponieważ mam do tej alfy 100km jedną stronę, chciałem zapytać użytkowników forum czy warto w ogóle jechać to obejrzeć?
    Cena chyba trochę niska jak za taką Alfę GT z 2005 i 160kkm przebiegu, kusi i nęci mnie to auto jednak bo kolor auta skór i Bose to właśnie to co chciałem w Alfie. Auto będzie jako drugie używane sporadycznie.

    Mam możliwość pojechania z komputerem i podłączenie się do auta (znajomy ma kompa do aut Fiata) i możemy sprawdzić grubość lakieru gorzej chyba wygląda sprawdzenie w jakim stanie jest skrzynia?

    Dziękuje za pomoc!

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar artur76
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    166 V6
    Postów
    187

    Domyślnie

    2.0TS Selespeed
    Wg. mnie ta wersja to Nierozsądny wybór, ale co ja tam wiem....

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar lufa
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Czerwienne
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005, Crosswagon 1.9 JTD 16V 2005, GTV Spider 2.0 TS 1999, AR 166 3.0 V6 2002
    Postów
    274

    Domyślnie

    Dorzucę swoje kilka groszy. Wizualnie wygląda na bardzo szanowane no ale to foto ( zawsze można podkręcić), jeżeli faktycznie właściciel szanował i wszystko robione było na czas to nawet selespeed będzie działał jak trzeba. W tych układach najważniejsza jest zmiana na odpowiedni olej/płyn do odpowiedniego działania tego systemu.
    Swojego czasu opowieści też były o Citroenach i ich zawieszeniu. Sam miałem dwie Cytryny, gdzie zawieszenie pielęgnowałem zgodnie z zaleceniami producenta czyli zalewany był (LHM) i nigdy nic się nie działo.
    No ale trzeba zobaczyć czy wcześniej ktoś tego nie zaniedbywał.
    Przecież cały ten Selespeed też ma Ferrari tylko rozbudowane ma sterowanie, w Alfie aktywator sterujący jest całym rozwiązaniem sterującym skrzynią biegów w jednym miejscu, a Ferrari ma podzielone elementy elektroniki sterującej wraz z zaworami są w jednym miejscu a mechanizm zmieniający biegi na skrzyni. A do tego Ferrari miało problem z połączeniami tych dwóch elementów.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 156 Selespeed
    Utworzone przez cid w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 31-01-2017, 09:44
  2. Alfa Romeo 147 Selespeed.
    Utworzone przez Artih w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 20:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory