Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Bezprzewodowy Carplay

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2022
    Auto
    Tonale Edizione Speziale
    Postów
    31

    Domyślnie Bezprzewodowy Carplay

    Czy któryś z użytkowników Tonale dostrzegł jakieś problemy z działaniem bezprzewodowego Carplaya? Otóż w moim przypadku dochodzi do bardzo częstego (średnio raz na około 5 minut) delikatnego przycinania odtwarzanej muzyki. Trwa to dosłownie 0,5 sekundy, ale jest dosyć irytujące. Weryfikowałem temat na dwóch różnych iPhone'ach, z różnymi wersjami iOS-a, na różnych aplikacjach muzycznych. W obu wypadkach wygląda to tak samo. W przypadku Carplaya przewodowego problem nie występuje.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar GMB_156
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Tonale Edizione Speciale
    Postów
    187

    Domyślnie

    U mnie jest to samo.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Kiedyś 145 Boxer. Obecnie Tonale Sprint
    Postów
    3

    Domyślnie

    U mnie wireless nie działa. Nie wiem czy to kwestia telefonu, czy softu w aucie.

    Edit: Po wejściu do auta rano i odpaleniu Siri z kierownicy ni stąd ni z owąd telefon się połączył. Przy czym nie zauważyłem innych problemów. Jak już zaskoczył, to działał bez problemów.
    Ostatnio edytowane przez mswirek ; 19-05-2023 o 10:12

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,023

    Domyślnie

    Trochę kotleta odgrzeję ale może komuś się przyda bo ASO nie wychodzą same przed szereg jak jest TSB i nie updatują ludzi - tylko obowiązkowe kampanie a na radio nie są to kampanie. Od początku produkcji TOnale były różne TSB na update radia i problemy. W skrócie - jeśli ktoś ma już software T27.39 lub wyższy (do sprawdzenia w menu pojazd-infotainment-wersja czy coś takiego) to update zrobi się sam/zdalnie. Jeśli starszy, to najpierw z USB robi się update w serwisie. Plik dostępny dla serwisów to T27.52 i opis do niego w TSB (podejżewam że lista zawiera wszelkie poprawki od początku/2022r produkcji nie tylko te z ostatniej wersji bo tak to zwykle bywa przy TSB)

    Incorrect speed limit recognition warning (UK market)
    Drop of wireless connection to Car Play / Android Auto
    The radio does not display the Home Page when it is switched on after prolonged overnight stop
    The wireless charging pop-up does not appear
    Bluetooth disconnects after playing media files
    Incorrect display of power flow in the different driving styles selected
    Discrepancy between the set time and the time displayed in the status bar
    Abnormal interruption of the parking search phase with Magic Park and limited availability of the 13 km/h feature
    Malfunction in case of display button long presses
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; Dzisiaj o 12:04
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Bezprzewodowy Apple CarPlay
    Utworzone przez gruby19 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 05-03-2024, 18:33
  2. [159] Radio z CarPlay
    Utworzone przez maynard w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-03-2023, 08:49
  3. Bezprzewodowy OBD + HUD
    Utworzone przez jerry46 w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-11-2018, 17:09
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory