Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: jak rozkodować VIN ...chodzi mi o wyposazenie

  1. #1
    12345Arturro
    Gość

    Domyślnie jak rozkodować VIN ...chodzi mi o wyposazenie

    Witam

    czy zna ktos program , stronkę lub umie na forum rozkodowac VIN bym wiedzial jakie mam wyposazenie auta???

    chodzi mi glownie o to zeby sie dowiedziecz czy 2 czy 4 poduszki

    bo co ciekawego zauwazylem-moze sie mysle...ale widze ze kazda ma napis Alfa romeo na fotelach z przodu a u mnie nie ma takich napisow....
    pod pasazera fotelem jest kabel zolty z rezystorkiem zatopionym-podobno to od bocznych poduszek....

    wiec ciekawi mnie te dwa fakty czy czasem fotele na nowo nie byly obszywane i poduszki nie polecialy boczne..kto to wie stad prosba o VIN rozkodowanie


    pozdrawiam

  2. #2
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    wpisz numer w eper-a i wszystko jasne

  3. #3
    piotr9008
    Gość

    Domyślnie

    ja wpisywałem i zawiele się nie dowiedziałem tylko miesiąc produkcji i kolor tapicerki. w dodatku podało mi dwa warianty silnika do wyboru 110 i 115 koni .. heh...

  4. #4
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał 12345Arturro Zobacz post
    Witam
    ...

    bo co ciekawego zauwazylem-moze sie mysle...ale widze ze kazda ma napis Alfa romeo na fotelach z przodu a u mnie nie ma takich napisow....
    pod pasazera fotelem jest kabel zolty z rezystorkiem zatopionym-podobno to od bocznych poduszek....
    ...
    Jeżeli masz na siedzeniach tapicerkę aksamitną to nie każda miała haftowane logo na przednich fotelach. Od czego to zależy? nie mam pojęcia i próbuje sam dojść do tego ale nikt nic nie wie. początkowo myślałem że haftowane logo jest tam gdzie nie ma bocznych poduszek,ale po sprawdzeniu kilku różnych aut ta teoria padła. Kostki pod fotelem są od poduszek bocznych. Żeby sprawdzić czy masz boczne poprostu zajrzyj na bok fotela, powinny być tak plastiki z napisem AIRBAG

    Co do VIN'u to eper ładnie Ci go rozkoduje i powie jaką masz tapicerkę, kolor lakieru, rocznik itp.

    najlepiej wklej fotkę wnętrza
    Ostatnio edytowane przez cin_ek ; 23-09-2009 o 09:24

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-08-2013, 13:12
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-07-2012, 14:46
  3. [159] ogrzewanie paliwa (wersja diesel) wyposazenie fabryczne?
    Utworzone przez szewi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-02-2012, 10:43
  4. Potrafię rozkodować kod do radia!
    Utworzone przez h0se166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 22:38
  5. [145] Co może rozkodować immo.
    Utworzone przez Kris1979r w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-04-2011, 16:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory