Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Maglownica po raz drugi

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie Maglownica po raz drugi

    Witam. Dzisiaj padla mi poraz drugi maglownica.. Znowu przy normalnej jezdzie w czasie skretu zaczelo mi szarpac kierownica po czym wspomaganie siadlo.. Okazala sie po raz drugi walnieta maglownica.. Znowu od strony pasazera !!Tym razem pokonalem na niej 1300 km.. Przekladnie zakupilem we Wroclawiu w firmie Autoport.. Niby daja gwarancje montazowa, a od montazu minelo 13 dni.. czy mam jakies szanse na wymiane maglownicy u nich ?? Moze ktos ma jakies doswiadczenia z ta firma ? No i czy moze cos jeszcze miec wplyw na to, ze poraz koleny poszla maglownica ?? Pompa wspomagania rowniez byla wymieniana ostatnio i nie dawala najmniejszych oznak niewlasciwej pracy.. Plyn jakim zostalo zalane wpomaganie to zielony Febi do przekladni automatycznych - wedlug goscia ze sklepu odpowiedni do przekladni kierowniczych.. W czym szukac powodu ponownego uwalenia przekladni ? W samej przekladni czy cos jeszcze ?? Myslalem, ze moze to przez wielkosc opon, ale nie krece nigdy w miejscu.. auto zawsze sie porusza.. Oppony to 225/45/R17
    . Moze mial ktos podobny problem i wina lezala gdzie indziej a nie w samej maglownicy ??

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Jedź do nich i reklamuj. To nie jest normalne żeby po 13 dnia / 1300 km padła Ci maglownica. Jeżeli regenerowana to ktoś skiepścił regenerację, a jeżeli nowa to musiała być wadliwa lub wadliwy montaż.

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Dokładnie-reklamuj . A dwa to następnym razem albo regeneruj swoją alb kup ze sprawdzonych zródeł . Mi padła ( nie dało się zregenerować bo już ktoś ją kiedyś "modził " ) to zakupiłem w intercarsie z 2 letnią gwarancją firmy Lauber . Śmiga wzorowo już 1,5 roku . Co do oleju to tam chyba ma być ATF ( ja mam czerwony )

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    Oczywiscie nie chca przyjac magla spowrotem.. Sprzedawca powiedzial, ze 7 dni gwarancji daja.. Co to ma byc wogole? ?!! Krew mnie normalnie zalewa.. Ale nie odpuszcze im.. Nie zwroca kasy za magla to trzeba bedzie inaczej podejsc do sprawy.. Co do montarzu.. Mozna tam wogole cos zle zrobic? ?

    Jesli mozna wiedziec to ile zaplaciles za swoja w intercarsie? ? No i czy jest roznica miedzy dieslem a benzyna? ? Czy bedzue pasowala maglownica od 147 np 1.6??

    Gesendet von meinem LT18i mit Tapatalk 2

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    A kto Ci ją montował? w Autoporcie?

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    Nie. Kupilem ja tylko u nich. Montowal kumpel, ale juz przy montarzu mowil ze ma troche luzu..
    Niestety spieszylo mi sie bo jechalem po auto z Berlina pozyczonym autem i pogodzilem sie z minimalnym luzem..

    Znalazlem firme ktora regeneruje we wroclawiu na ul. Wyscigowej. Zna ich ktos?? Warto regenerowac u nich? ?
    Gesendet von meinem LT18i mit Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez Jackieee ; 24-07-2013 o 20:29

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jackieee Zobacz post
    Nie. Kupilem ja tylko u nich. Montowal kumpel, ale juz przy montarzu mowil ze ma troche luzu..
    Niestety spieszylo mi sie bo jechalem po auto z Berlina pozyczonym autem i pogodzilem sie z minimalnym luzem..

    Znalazlem firme ktora regeneruje we wroclawiu na ul. Wyscigowej. Zna ich ktos?? Warto regenerowac u nich? ?
    Gesendet von meinem LT18i mit Tapatalk 2
    Wrzuć zapytanie w regionalnym, szybciej znajdziesz odpowiedź

  8. #8
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jackieee Zobacz post
    Oczywiscie nie chca przyjac magla spowrotem.. Sprzedawca powiedzial, ze 7 dni gwarancji daja.. Co to ma byc wogole? ?!! Krew mnie normalnie zalewa.. Ale nie odpuszcze im.. Nie zwroca kasy za magla to trzeba bedzie inaczej podejsc do sprawy.. Co do montarzu.. Mozna tam wogole cos zle zrobic? ?
    Jesli mozna wiedziec to ile zaplaciles za swoja w intercarsie?
    Jest taki ktoś jak rzecznik praw konsumenta - możesz spytać . Jeżeli kupiłeś częsć z demontażu auta ( używke ) to raczej pozamiatane . Jak kupiłeś jako regenerowaną to musi być jakaś gwarancja na wykonaną robotę ( przez nich ) . Ale znowu druga sprawa ,że nawet sklep nie uwzględni gwarancji jak nie przedstawisz rachunku z warsztatu . Kolega może umyć ci auto . Wracając do Intercarsu to wtedy zapłaciłem za nią ponad 1000pln . Ale dlatego ,że własnie z innych mi nie podeszło . Miałem magiel z auta z roku 98 i był inny rozstaw srub i w mojej rurki wchodziły pod kątem a w tamtej na prosto . Ja mam "szczęscie" i mam model produkowany od 05.2000r do 10.2000r czyli pełen rarytas heheheh . Powodzenia w załatwienu sprawy

Podobne wątki

  1. Witam po raz drugi!
    Utworzone przez krzysztofzok w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-10-2015, 13:49
  2. Sie ma po raz drugi!
    Utworzone przez zbyszki w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-08-2015, 13:45
  3. Przepływomierz po raz drugi?
    Utworzone przez psz w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-10-2011, 21:16
  4. maglownica już drugi raz
    Utworzone przez indorek1 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-03-2011, 23:07
  5. [156] drugi pilot
    Utworzone przez ozzy w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory