Strona 10 z 21 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 205

Temat: Przekonaj mnie do Alfy. ;]

  1. #91
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar aglaja
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 115 KM, 2002 r. + Trabant 601 '78 r. + Opel Astra 1,7 CDTi 2012 r.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał LordSpooky Zobacz post
    Kamienna Góra k Wałbrzycha - dolnoslaskie
    Ooo i ja jestem tak 2 razy w miesiącu w Marciszowie to ew. mogę dać znać jakbyś chciał zobaczyć samochód.

  2. #92
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barsliw
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.5 V6
    Postów
    442

    Domyślnie

    Co prawda IS200 nie jeździ tak jak 2,5 V6(a pali podobnie),ale po zapoznaniu się z opiniami o nim zaczynam powoli chorować. Podobno bezawaryjność sięga szczytu. Części z Toyoty a jednak czuć wyższą ligę. Motor toleruje gazownie. Czyżby ideał?

  3. #93
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uki
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    MiTo TB 170KM, Giulietta Veloce Misano Blue, Kia Xceed
    Postów
    93

    Domyślnie

    udało mi się przebrnąć przez wszystkie strony.

    znajdź godzinkę czasu, może 2godz, umów się z chłopakami, obejrzyj 147 i 156. przejedź się, wróć do domu, przemyśl.
    zdecyduj czy chcesz dalej przeglądać forum i czytać o alfach. w między czasie może akurat ktoś z forum będzie sprzedawał swoje auto.

    odpuść komisy. przeglądając oto*oto ustaw cene od najwyższej, tak jak wcześniej wspomniano- te od najniższej to części na kołach/ igły/ okazje/ turek płakał jak odjeżdzało na lawecie.
    zadbana alfa swoje kosztuje i koniec. powodzenia i pozdrawiam
    a zaniedbanej nie kupuj !!!!

  4. #94
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Powiem na swoim przykładzie. Co prawda szukałem 159-tki ale zasad taka sama. Jeśli nie tolerujesz samochodu, który jest w sumie ciasny jak na kombiaka, ma mały bagażnik, miejsca z tyłu w sumie co kot napłakał (w moim przypadku bo mam 201cm), jest ciężkawy, pali więcej od porównywalnej konkurencji, wkurza czasami drobnymi usterkami i co jakiś czas większymi przy których potrafi potrafi klęknąć to nie idź tą drogą. Natomiast jeśli chcesz z uśmiechem iść do samochodu, parkować przodem do okien żeby tylko móc czasem popatrzyć na tę wrednie-piękną mordę, jeśli chcesz bez problemu odnajdywać samochód na parkingu przez supermarketem i oglądać się za siebie zostawiając samochód na noc to bierz Alfę i już. Ja nie wybrałem samochodu racjonalnie choć wiedziałem w co się pakuję (ceny części, spalanie itp.itd) i teraz, po tych kilku latach, nie żałuje ani trochę swojej decyzji. Obecnie jakbym chciał zmienić samochód to po Alfie nie miałbym na co. Decyzja należy do Ciebie!

  5. #95
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gracekk Zobacz post
    Ja już bym wolał is300
    to ja was pogodze i polecam wam IS250

  6. #96
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Porównujecie alfę 156 do lexa? Dajcie spokój przecież w Japończyku ceny części są o wiele większe. Do tego kiepska dostępność zamienników, a z oryginałami tez fajerwerków nie ma.

  7. #97
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar latem666
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Były: Corsa B 1.2 16V, AR 156 1.6 TS SW R.I.P., AR 156 SW FL 1.9 JTD 8v, AR Giulietta 1.4MA
    Postów
    500

    Domyślnie

    Ja teraz jestem uziemiony z powodu kontuzji kolana. Mam na nodze ortezę. Alfa stoi pod blokiem a mnie kusi, żeby zdjąc ten szajs z nogi na godzinkę i porobić parę rundek po osiedlu. Po prostu jak siadłem pierwsz raz za kółkiem alfy to już wiedziałem, że nic innego nie wchodzi w grę.
    To, że zawieszenie mało wytrzymuje i czasem trzeba rzucić groszem jak bella marudzi, to jest poświęcenie na, które jestem gotów :-)

  8. #98
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland
    Auto
    156SW 2.4 175@218KM Powerd by Cinsoft.pl
    Postów
    360

    Domyślnie

    No i jeszcze jeden mały szczegół. Alfy nie kradną czego nie można powiedzieć o A4, golfach i passatach.
    Wieść gminna niesie, że złodzieje boją się, że nie dojadą do dziupli

  9. #99
    Użytkownik Znawca Avatar m4tinez
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Bieruń
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 120KM FL
    Postów
    1,062

    Domyślnie

    Ja też aktualnie jestem bez auta.
    Ale powiem tak, mimo iż moja pierwsza alfa była kompletnym niewypałem (mocno powypadkowa, padaka silnika i w środku wszystkie plastiki waliły) to się w nich zakochałem. Alfe kupiłem za 9tys, na remont silnika poszło 5tys, w końcu się wkurzyłem i ją sprzedałem za uwaga! 7tys zł. Ale miała zbyt dużo niedoskonałości co mnie cały czas denerwowało.

    I teraz zaś kupuję alfę, też 147 tylko teraz priorytetem jest że musi być w 100% bezwypadkowa (poprzednią z tego powodu sprzedałem). Alfę jak się kupi zadbana i nie jakiegoś ulepa to się odwdzięczy. Ja właśnie takiej szukam

    I oczywiście odradzam : http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-6...C31953221.html
    Tak, to moja alfa. Poszła do handlarza który uczynił ją bezwypadkową, oraz załatwił jej książkę serwisową

  10. #100
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał m4tinez Zobacz post
    I oczywiście odradzam : http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-6...C31953221.html
    Tak, to moja alfa. Poszła do handlarza który uczynił ją bezwypadkową, oraz załatwił jej książkę serwisową
    No to zobacz, jak to dziala. Jestesmy oszukiwani, a jak nie my, to inni, mniej swiadomi. To, co zrobił ten handlarz, to oszustwo, kryminał, fałszowanie dokumentacji itd. Skoro o tym wiesz, czemu nie zgłosisz tego policji?
    Nie zgłosisz, bo co, będziesz kapusiem? Absurdalne myślenie. W ten sposob ten oszust grasuje, oszukuje ludzi, fałszuje, bo dla Ciebie nie ma problemu. Ale jutro ktoś inny oszuka tak Ciebie, bo jeszcze ktoś inny, wiedząc o oszustwie, nic z tym nie zrobi, tak jak Ty teraz. I tak się to kręci.

    Ręce opadają. Jak ten kraj ma się zmienić, jak Ty i wielu innych prezentują takie myslenie??

Podobne wątki

  1. Przekonajcie mnie do Alfy :p
    Utworzone przez KromaR w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-03-2015, 21:06
  2. Mnie też dopadło
    Utworzone przez gilles_de_reis w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-10-2014, 19:55
  3. Naprowadźcie mnie...
    Utworzone przez LukiPuki w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-03-2013, 15:25
  4. o mnie
    Utworzone przez prezes 1979 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-11-2012, 20:17
  5. grill u mnie.
    Utworzone przez Ferrari-1 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 09:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory