Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Selespeed, nie mogę ruszyć !

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147
    Postów
    280

    Domyślnie

    Cytat Napisał porki215 Zobacz post
    Dzielę się z ludźmi, którzy chcą mi pomóc nie ma w tej korespondencji nic prywatnego ani nic tajemniczego. Jeżeli Cię to uraziło to przepraszam ale nie uważam tego za poufne sprawy.
    Oczywiście nie ma w tych mailach nic tajemniczego, ale w dobrym tonie jest zapytać czy można opublikować prywatną korespondencję.

  2. #22
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    147
    Postów
    59

    Domyślnie

    Nie ma co się spinać, darmową reklamę masz

  3. #23
    Użytkownik Embrion Avatar porki215
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 147 2.0 TS Selespeed
    Postów
    21

    Domyślnie

    Właśnie wróciłem z Warszawy gdzie oddałem samochód do serwisu na Arkuszowej 2a. Na podjeździe same maseratti, ferrari i lamborghini więc może sobie poradzą z moją kapryśną alfą. Dojechałem do Glinojecka jak gdyby nigdy nic, zatankowałem, odpalam auto i dupa nie działa skrzynia. Więc resztę trasy spędziłem oglądając mój samochód za plecami jadąc na lawecie

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    147
    Postów
    59

    Domyślnie

    Pytanie czy skasują Cię jak za ferrari

  5. #25
    Użytkownik Embrion Avatar porki215
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 147 2.0 TS Selespeed
    Postów
    21

    Domyślnie

    Wczoraj odebrałem samochód z serwisu, Panowie wymienili mi jeden z zaworów wyboru selekcji w skrzyni bo był ponoć bardziej zużyty niż inne i to on miał być winowajcą, piszę miał ponieważ wsiadłem w auto zadowolony jak cholera, 550 zł zostawiłem ale to nic jadę zadowolony, zatrzymałem się za potrzebą w Płońsku na stacji BP. Wracam do auta, patrzę na wyświetlacz widzę wybrany bieg to 3, myślę ja **** no nie teraz. Znowu zesrała się skrzynia, ten sam problem, jak jadę to jadę ale jak się zatrzymam to katastrofa. Poczekałem prawie 2h jak samochód ostygnie i po 2h odpalił i pojechał, zajechałem do rodziny do Płocka i w poniedziałek zawiozę samochód ponownie do warszawy. Czekając aż samochód ostygnie zadzwoniłem do serwisu i powiedziałem, że jednak nic się nie naprawiło, właściciel był bardzo miły i wręcz zdziwiony chciał otwrzyć mi serwis w sobotę żebym mógł tylko auto zostawić ale na spokojnie oddam je w poniedziałek. Mam tylko nadzieję, że za drugim razem coś znajdą i obniżą koszty ewentualnej ponownej naprawy bo wymieniono mi jakiś element który jak widać działał poprawnie. Z jednej strony tak bardzo wkurzam się na to wszystko a z drugiej jak już jadę tym autem to daje mi taką radochę, że szok Moim zdaniem to elektronika albo sprzęgło. Poniżej zamieszczam link do filmu na którym widać jak autko się zachowuje gdy wbijam biegi i zwróćcie uwagę na dźwięk takie CYK CYK CYK jak auto chce wbić 1.

    http://www.youtube.com/watch?v=OEpTmlXPhiQ
    Ostatnio edytowane przez porki215 ; 31-05-2014 o 09:23

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tb1337
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    147 SS
    Postów
    69

    Domyślnie

    rozwiązałeś ten problem?

  7. #27
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Mefsito
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Gullspang Szwecja
    Auto
    AR 147 2.0TS Selespeed
    Postów
    210

    Domyślnie

    Miałem podobnie, później nie wbijalo biegów wogole okazało się łożysko oporowe na skrzyni się syplo

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

    AR 156 1.8 TS 2002r. Sportivo:- Była
    AR 147 2.0 TS 2000r. Selespeed:- Jest
    AR kolejna ślicznotka jako druga w planach

  8. #28
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    alfa 147 2.0
    Postów
    3

    Domyślnie

    Sprawdź kolego najpierw czy nie ma wycieków z układu sterowania skrzynią, potem sprawdź przekaźnik w prawej komorze na nogi ( dla pasażera) za plastikami jest centralka do SS oraz pewien przekaźnik, który może nie działać, potem sprawdź przekźnik w komorze silnika przy akumulatorze (b047e, 4 piny (ważne- nie prostokątny tylko kwadratowy)) on jest odpowiedzialny za załączanie pompy SS, a ten w środku to "przekaźnik rozrusznika", jeżeli z nimi jest wszystko OK. to ja wiecej nie pomogę, sam osobiście miałem taki problem i miałem padnięty ten przekaźnik w komorze silnika. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-08-2021, 13:00
  2. 156 selespeed problem, znika olej w selespeed
    Utworzone przez xmikix w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-07-2012, 13:36
  3. Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 03-03-2012, 16:57
  4. [159] Mogę odbierać, ale nie mogę dzwonić z telefonu wbudowanego w Navi
    Utworzone przez Condelone w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-12-2010, 22:35
  5. Nie mogę otworzyć auta z pilota + nie mogę odpalić.
    Utworzone przez pawelmynia w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28-12-2010, 22:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory