Powitać.
Od pewnego czasu mam problem z nadmuchem w aucie mianowicie zaczęło się od tego ze dmuchalo mi cały czas tylko zimne powietrze następnie przestało dmuchać i nawiew wlaczal się kiedy chciał.Standardowo odpiolem kremy wszyskie pokrętła od nawiewu temperatury itp w lewo.Podpiolem akumulator zapłon i zaczęła się kalibracja po stukalo po szumialo i zaczęło dmuchać raz ciepłe raz zimne.Z dnia na dzień zaczęły się schody a to nawiew raz na nogi raz na szybę dmuchal raz na auto raz na 1.Po wizycie u mechanika i wymianie panelu sterującego sukces. Ciepłe zimne powietrze na auto na 1,2,3,4 oraz na nogi szybę itp wszystko super. Gdy zgasilem swoją belle nawiew zaczął dmuchać na maxa tylko wyjęcie bezpiecznikia pomogło. Diagnoza mechanika to uwalony rezystor dmuchawy. Po telefonie do serwisu okazało się że koszt tego rezystor to 570 zł.
Moje pytanie jest takie czy miał ktoś taki przypadek i czy może ma namiary na kogoś kto ma używany. Rocznik mojej Alfy 98 2.0TS a numer spisany z części to 52466964 pozdrawiam