Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: 147 zapalniczka

  1. #1
    jurandw
    Gość

    Domyślnie 147 zapalniczka

    Skoro jestem tu nowy to przede wszystkim Witajcie.

    Czy może mi ktoś pomóc i powiedzieć jak wymienić żarówkę w zapalniczce (AR 147 1.6 120KM). Znalazłem gdzieś informację o dwóch śrubkach w popielniczce ale tam ich nie ma. Sama zapalniczka działa, ponieważ działa ładowarka do telefonu, więc bezpiecznik będzie raczej ok.

    Pytanie nr.2
    Jak wymontować panel w którym jest schowek i szufladka na kubek.
    Ostatnio edytowane przez jurandw ; 28-11-2011 o 22:31

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Fundee
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Radom/Kraków
    Auto
    AR 147 1.6 TS '03
    Postów
    32

    Domyślnie

    Witam kolegę,ostatnio sam miałem ten problem ale jakoś sobie poradziłem. Otóż ja zdjąłem gałkę i mieszek z drążka zmiany biegów i od dołu sie tam dostałem Wiem,troszkę może niezbyt specjalnie,ale nie chciało mi się tracić czasu i zdejmować wszystkiego.Następnie jak już masz dostęp "od dołu" do zapalniczki to musisz ręką po omacku wyczuć taką wpinaną część z boku zapalniczki,znajduje się zaraz na początku zapalniczki.Złapiesz ją,przekręcisz w prawo i w dół pociągnij wyjdzie Ci cały ten "bolec" z żaróweczką.Poznasz go bo o ile dobrze pamiętam ma z boku dwie blaszki zasilające Chyba że ktoś napisze koledze jak lepiej to rozkręcić,mówię mi się nie chciało z tym bawić a tak całość mi zajęła parę minut

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Co do panelu z szufladką i uchwytem na kubek to żeby go wyciągnąć musisz wpierw radio wyjąć.
    Potem klipsy od tego zestawu.

  4. #4
    Bobik88
    Gość

    Domyślnie

    Panowie tez to kiedys robilem bo chcialem cala zapalniczke wymienic bo nie dziala, zalala sie od kubka z MC zostawionego w uchwycie na noc a okazalo sie ze bezpiecznik walnal. mi sie udalo inaczej ja wyjac i jest tam jedna bodajze mala zarowka. Da rade ja przekrecic w takim stanie jakim jest i wyjdzie caly srodek z zarówka, a obudowa z podpieciem z kostka zostanie. wyjdzie wnetrze zapalniczki to pomarańczowe i w tym jest tez zarówka.

    ---------- Post added at 19:16 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

    Tylko z tego co pamietam bedziesz musial delikatnie zdjąć to okrągła ramke co jest na około. I metalowy srodek z pomarańczową obudowa po przez przkręcenie powinien wyjsc.

  5. #5
    jurandw
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fundee Zobacz post
    Następnie jak już masz dostęp "od dołu" do zapalniczki to musisz ręką po omacku wyczuć taką wpinaną część z boku zapalniczki,znajduje się zaraz na początku zapalniczki.Złapiesz ją,przekręcisz w prawo i w dół pociągnij wyjdzie Ci cały ten "bolec" z żaróweczką.
    Witajcie próbowałem wszystkich sposobów i ta żaróweczka chyba tam jest przyspawana
    Czy możecie mi powiedzieć który element trzeba przekręcić ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111208233.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	38.0 KB
ID:	41244
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111208236.jpg
Wyświetleń:	314
Rozmiar:	38.2 KB
ID:	41243  

  6. #6
    Bobik88
    Gość

    Domyślnie

    tak jakby tym metalowym elementem co jest w pomaranczowej obudowie. i to wychodzi ze srodka razem z podlaczeniem pod kostke a pomaranczowy plastik zostaje.

    ---------- Post added at 15:01 ---------- Previous post was at 15:00 ----------

    ps: ja to zrobilem od gory.

Podobne wątki

  1. Zapalniczka
    Utworzone przez rooney w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-06-2013, 21:30
  2. Zapalniczka Bez Kluczyka
    Utworzone przez benek w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 05:24
  3. 147 zapalniczka
    Utworzone przez szefuni0 w dziale 147
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 03-11-2011, 10:31
  4. Nie działa zapalniczka
    Utworzone przez bartek1987 w dziale GT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-07-2011, 08:32
  5. Zapalniczka bez kluczyka
    Utworzone przez NightDay w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-06-2011, 22:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory