Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Temat: Wymiana żarówek podświetlania zegarów?

  1. #11
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    no a moja to juz wlutowana byla stara :shock:

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madnes7
    no a moja to juz wlutowana byla stara :shock:
    pewnie juz ktos raz wymienial - no chyba ze jestes pierwszym wlascicielem?

    No i dlatego trzeba wyLED'owac wszystko na jakies ladne biale albo czerwone diody, zywotnosc takiego oswietlenia jest nieporownywalnie dluzsza
    W sumie zaroweczki do podswietlenia zegarow sa montowane w standardowych cokolikach - mozna dostac juz LEDy zamontowane w takich oprawkach - wiec tylko kupic i wymienic. Podswietlenie wszystkich pozostalych elementow juz trzeba kombinowac z lutowaniem ale lepiej zakombinowac raz i miec swiety spokoj for ever

  3. #13
    wisiol
    Gość

    Domyślnie

    Wcale nie trzeba dużo kombinować bo mozna kupić ledy w cokolikach jak i bez

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisiol
    Wcale nie trzeba dużo kombinować bo mozna kupić ledy w cokolikach jak i bez
    jest sporo typów tych cokolików.. i wątpię byś dostał diodę w tego typu cokole co jest stosowany w podświetleniu konsoli w AR bo one chyba w tej formie tylko tam występują.
    WWW.TMIN.PL - WARSZTAT ELEKTROMECHANICZNY i DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA *** CB-RADIO , ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNE ***

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał TMiN
    wątpię byś dostał diodę w tego typu cokole co jest stosowany w podświetleniu konsoli w AR bo one chyba w tej formie tylko tam występują.
    Jezeli chodzi o predkosciomierz i obrotomierz to wchodzi tam zaroweczka (tudziez dioda jezeli chcemy takowa kupic) na standardowym cokoliku (to sie chyba nazywa T5/R5 - czy "cuś" ), natomiast w konsoli srodkowej - to masz racje - jakies niestandardowe badziewie :|

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Siekier
    Cytat Napisał TMiN
    wątpię byś dostał diodę w tego typu cokole co jest stosowany w podświetleniu konsoli w AR bo one chyba w tej formie tylko tam występują.
    Jezeli chodzi o predkosciomierz i obrotomierz to wchodzi tam zaroweczka (tudziez dioda jezeli chcemy takowa kupic) na standardowym cokoliku (to sie chyba nazywa T5/R5 - czy "cuś" ), natomiast w konsoli srodkowej - to masz racje - jakies niestandardowe badziewie :|
    dokładnie !!! taki płaski krążek.
    WWW.TMIN.PL - WARSZTAT ELEKTROMECHANICZNY i DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA *** CB-RADIO , ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNE ***

  7. #17
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    i trzeba troche modzic ale moze byc fajny efekt

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    43

    Domyślnie

    buuuuuuuuuuuuu w sobotę rozbierałem konsolę środkową bo wymieniałem podświetlenie w pokrętłach, a wczoraj podło mi oświetlenie pod wskaźnikiem temperatury... znowu rozbiorka !!!
    WWW.TMIN.PL - WARSZTAT ELEKTROMECHANICZNY i DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA *** CB-RADIO , ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNE ***

  9. #19
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    dlatego na zaroweczkach nie ma co oszczedzac trzeba wymienic wszystkie zeby sie nie orobic ;//

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madnes7
    dlatego na zaroweczkach nie ma co oszczedzac trzeba wymienic wszystkie zeby sie nie orobic ;//
    nie ma tragedii wystarczy wyjąć radio i wsdzić tam tłustą łapę - jest dostęp do zarówek na macanego.... a że przy okazji zakładałem transmiter fM (a wlasciwie to modulator bo kablowy) to i tak radio musiałem wyjąć
    WWW.TMIN.PL - WARSZTAT ELEKTROMECHANICZNY i DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA *** CB-RADIO , ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNE ***

Podobne wątki

  1. AR 156 Zmiana koloru podświetlania zegarów
    Utworzone przez leon8101 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 13-12-2020, 21:51
  2. Regulacja podświetlania zegarów
    Utworzone przez FerraEnzo w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-09-2011, 16:23
  3. Brak Świateł i podświetlania zegarów 156
    Utworzone przez acik666 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-02-2010, 11:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory