Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Temat: Wymiana żarówek podświetlania zegarów?

  1. #31
    darian124
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek G. Zobacz post
    No pewnie że popylina, dlatego u mnie te diody w koszyczkach poszły do śmieci, ale jak innego wyjścia nie ma to lepsze kombinowanie niż ciemność na zegarach
    Wsadziłem zielone diody- barwa piękna, aż miło się na to patrzy, tylko niestety wskazówki gorzej widoczne i to mnie trochę drażni, więc nie wiem czy nie wstawię jednak białych
    Nie no jasne koleżko Ale zawsze jest jakieś alibi jak Policja za predkość w nocy zatrzyma, ze sie nie widziało ile sie jechało ;dd
    No dioda daje troche inne 'lepsze' swiatlo niz zwykla żarówka Ale co oryginal to oryginal, i tak te zielone podswietlenie w AR jest bajeczne Wiesz, ja teraz u siebie mam czerwone podswietlenie z czarnymi zegarami i to jak dla mnie troszke nie za ciekawie jest I chce wlasnie zakupic sobie biale zegary z zielonym podswietleniem bo takie polaczenie wyglada znacznie lepiej ;d Ale to jak dla mnie oczywiscie, bo przeciez sa gusta i gusciki ;D

  2. #32
    Crokus
    Gość

    Domyślnie

    Nie chce sie bawić w żadne diody, tylko oryginalna żarówka. A na diodach działa przyciemnianie? chyba nie powinno z tego co sie orientuje Jutro muszę dokładnie wypiąć licznik i zobaczyć gdzie tam przepływa prąd do tych oprawek i żarówek czy jeszcze czegoś nie brakuje. Jak te koszyczki z motoryzacyjnego nie będą pasowały to chyba najtaniej mi wyjdzie poszukać jakiś licznik z allegro może nawet nie działać za grosze tylko dla lampek O prędkość sie nie boje mam obrotomierz i manualną skrzynie biegów A znając naszą polską policje to za takie tłumaczenie to auto by wzieli na lawetę jako niesprawne do ruchu

  3. #33
    darian124
    Gość

    Domyślnie

    Wzieli by auto na lawete albo na flaszke w kieszen ;D No i to by było najlepsze wyjscie jak nie dorwiesz tych 'koszyczkow' zegary z anglikow chodza po internecie za pare groszy takze byloby bez problemowo i wtedy obejdzie sie bez sylikonu i innych cudów ;dd

  4. #34
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crokus Zobacz post
    Ale czy ten "koszyczek" jest jakiś szczególny czy znormalizowany i jak kupie w motoryzacyjnym to będzie pasował do alfy?, bo ja ich nie mam ktoś musiał grzebać przede mną
    u mnie w 156 w zegarach temp , czas , paliwo były takie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P200510_20.05[03].jpg
Wyświetleń:	4721
Rozmiar:	135.9 KB
ID:	41018








  5. #35
    darian124
    Gość

    Domyślnie

    Tylko pytanie, czy kolega dostanie takie 'koszyczki' w sklepie, czy są w miare 'uniwersalne' czy tez jakies nietypowe ktore tylko w Alfie takie były

  6. #36
    Użytkownik Romeo Avatar Woland83
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Malanów
    Auto
    Alfa Romeo 156 TS 2.0L '99 selespeed 155KM Grigio Chiaro met.
    Postów
    1,118

    Domyślnie

    Każdy sklep motoryzacyjny Ci takie żaróweczki z koszyczkami ściągnie z serwisu Fiata. Parę groszy i masz problem z głowy. Po co się głowić i kombinować nie potrzebnie.

  7. #37
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P281009_18.43.jpg
Wyświetleń:	7704
Rozmiar:	63.0 KB
ID:	41025

    w zwykłym sklepie elektronicznym lub coś koło tego też z palcem w .... dobrać można








  8. #38
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar RafcioL27
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Świdnik
    Auto
    AR 156 2.0 TS 2000r.SW + LPG
    Postów
    472

    Domyślnie

    Zawsze można zalożyć coś takiego jak proponuje ten sklep na allegro :http://moto.allegro.pl/moman-indiglo...956623319.html

    Tylko troche drogo, ale coś fajneo by dało się wybrać.

  9. #39
    Crokus
    Gość

    Domyślnie

    Więc zrobiłem tak, zamówiłem u forumowicza używane dzisiaj przyszły, już zamontowane pięknie świeci
    Jak by to kogoś interesowało to średnica oprawki co wchodzi w tarcze to 8 mm a głębokość to 5,5 mm, żarówka to 12V 1,2W całoszklana. Dziękuje wszystkim za pomoc i zdjęcia

  10. #40
    Pangien
    Gość

    Domyślnie

    jak dostać się do tych żaróweczek w pokrętłach? trzeba zdejmować cały ten panel?czy da się ściągnąć te pokrętła i tam wyciągnąć ten "koszyczek " z żaróweczką?

Podobne wątki

  1. AR 156 Zmiana koloru podświetlania zegarów
    Utworzone przez leon8101 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 13-12-2020, 21:51
  2. Regulacja podświetlania zegarów
    Utworzone przez FerraEnzo w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-09-2011, 16:23
  3. Brak Świateł i podświetlania zegarów 156
    Utworzone przez acik666 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-02-2010, 11:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory