Strona 401 z 413 PierwszyPierwszy ... 301351391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,001 do 4,010 z 4125

Temat: Co tygodniowy spot - pod mostem Milenijnym

  1. #4001
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar malgo
    Dołączył
    07 2014
    Postów
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebawroc Zobacz post
    Sorry, ale jak dla mnie przerost formy nad treścią jeżeli chodzi o irbis [emoji102] . Tak czytam i: terminy odległe, problemy z komunikacja ( wtf?) i ceny podawane netto i dolicz se pan do brutto.... Nie są jedynymi gościami którzy ogarniają Alfy w DW a wyżej srają jak dupy maja niż ASO takie jest moje odczucie ...

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
    Skoro każdy ma prawo wyrazić swoją opinię , to i ja to zrobię. Po pierwsze wiekszej ilosciu ludzi pomogl niz zaszkodzil. A nie znam takich. Mówsz seba ze zli sa. To twoj mechanik powiedzial ze w oryginalnym rozrzadzie zla rolka jest do twojego auta. I to ciebie naciagna twoj mechanik nie znajac sie na alfach na rolke tylko dlatego ze nie wie skad srube wziac. Sciema co do brutto netto. Nie siej pipy. Bo zawsze mowi ile do zaplaty. I masz papier na to. A trzecie auto robimy tam. Siejesz zamet. Na spoty nie przyjezdzasz wiec jedziesz na jakiejs dziwnej opinii. Jakbys byl to bys wiedzial ile ludzi jest zadwolonych. Przyjezdzaja z poznania walbrzycha katowic i sa mega zadowoleni. I tylko oni pomogli. Przykladow wiele.

  2. #4002
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgo Zobacz post
    Skoro każdy ma prawo wyrazić swoją opinię , to i ja to zrobię. Po pierwsze wiekszej ilosciu ludzi pomogl niz zaszkodzil. A nie znam takich. Mówsz seba ze zli sa. To twoj mechanik powiedzial ze w oryginalnym rozrzadzie zla rolka jest do twojego auta. I to ciebie naciagna twoj mechanik nie znajac sie na alfach na rolke tylko dlatego ze nie wie skad srube wziac. Sciema co do brutto netto. Nie siej pipy. Bo zawsze mowi ile do zaplaty. I masz papier na to. A trzecie auto robimy tam. Siejesz zamet. Na spoty nie przyjezdzasz wiec jedziesz na jakiejs dziwnej opinii. Jakbys byl to bys wiedzial ile ludzi jest zadwolonych. Przyjezdzaja z poznania walbrzycha katowic i sa mega zadowoleni. I tylko oni pomogli. Przykladow wiele.

    Rolki stara i nowa. Nowa przyszła bez śruby + brak czasu i reszte dopowiedz sobie sam / sama zanim coś napiszesz kogoś oskarżysz o naciąganie... Co do spotów to widocznie mam ważniejsze rzeczy do roboty niż stanie i ,,spuszczanie" się na samochodem, ale skoro dla Ciebie to wyznacznik to ok nie moja sprawa. A te informacje które napisałem są na podstawie info od ludzi min. właśnie ze spotów. Znasz mumin'a? Ze trzy lata temu albo i lepiej na spocie polewał jak wygląda komunikacja z irbisem + ustalanie cen. Ostatnie wpisy w temacie polecanego mechanika też ... Co do samochodów to rób nawet i 10 u nich ...

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez sebawroc ; 17-09-2016 o 10:28 Powód: G

  3. #4003
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar malgo
    Dołączył
    07 2014
    Postów
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebawroc Zobacz post

    Rolki stara i nowa. Nowa przyszła bez śruby + brak czasu i reszte dopowiedz sobie sam / sama zanim coś napiszesz kogoś oskarżysz o naciąganie... Co do spotów to widocznie mam ważniejsze rzeczy do roboty niż stanie i ,,spuszczanie" się na samochodem, ale skoro dla Ciebie to wyznacznik to ok nie moja sprawa. A te informacje które napisałem są na podstawie info od ludzi min. właśnie ze spotów. Znasz mumin'a? Ze trzy lata temu albo i lepiej na spocie polewał jak wygląda komunikacja z irbisem + ustalanie cen. Ostatnie wpisy w temacie polecanego mechanika też ... Co do samochodów to rób nawet i 10 u nich ...

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
    Zakładka dotyczy "co tygodniowego spotu pod milenijnym", załóż sobie osobny temat i tam sobie zaśmiecaj swoimi problemami .....

  4. #4004
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgo Zobacz post
    Skoro każdy ma prawo wyrazić swoją opinię , to i ja to zrobię.
    Cytat Napisał malgo Zobacz post
    Zakładka dotyczy "co tygodniowego spotu pod milenijnym", załóż sobie osobny temat i tam sobie zaśmiecaj swoimi problemami .....
    Że tym razem o co biega? Brak argumentu czy jak?

    + prośba do Moda co by przeniósł wpisy w odpowiedni temat

  5. #4005
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar malgo
    Dołączył
    07 2014
    Postów
    125

    Domyślnie

    Seba pomys co ty piszesz prozmawuaj z tymi co montuja oryginalne rozrzady. Poprostu ciezko ci sie przyznac ze cie naciagneli duma jak cholera cie rozpiera. Jedz do aso niech ci pokaza rolki i pokaza na rysuknkujak zamontowac. Poprostutrafiles na goscia co sie owno zna. A ty no coz dales sie po krotce. Na ponad 40 rozrzadow oryginalnych tylko ty masz problem. Pogadaj z tymi co montuja. Oswald wencel, ital performance jagodzinski, aso, serwis irbis, robotnicza, robotnicza serwis sledz. Kurwa ze powiem. Piszesz pierdoly. Nastepny przyklad mazurkiewicz lukasz moze nie znasz tych ludzi. Brawo ty i twoj serwis. Mam nadzeje ze jak nie umial zalozyc rolki to chocaz ci srube wymienil od rozrzadu. Przykladiw moge dac wiele. Trzeba bylo jechac nawet do pablo garage t tez by ci zalozyl. A ze nikt nie opisywal to tylko dlatego ze nie czasu na posuwanie pierdol. Jedz do aso niech ci pokaza co jest w zestawie oryginalu. T pislem ja Tomek. Zebys sie nie wymadrzal tylko bys se przyznal do bledu. Bo sztuka jest przyznac sie a nie jeszcze pisac bzdury i inne farmazony. Jak bedziesz kupowal poduszke pod silnik to tez uwazaj bo sa pozmianowe wiec inna srube trzeba dac. Wiec chyba nie zamontujesz lepij sprzedaj auto.

  6. #4006
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgo Zobacz post
    Seba pomys co ty piszesz prozmawuaj z tymi co montuja oryginalne rozrzady. Poprostu ciezko ci sie przyznac ze cie naciagneli duma jak cholera cie rozpiera. Jedz do aso niech ci pokaza rolki i pokaza na rysuknkujak zamontowac. Poprostutrafiles na goscia co sie owno zna. A ty no coz dales sie po krotce. Na ponad 40 rozrzadow oryginalnych tylko ty masz problem. Pogadaj z tymi co montuja. Oswald wencel, ital performance jagodzinski, aso, serwis irbis, robotnicza, robotnicza serwis sledz. Kurwa ze powiem. Piszesz pierdoly. Nastepny przyklad mazurkiewicz lukasz moze nie znasz tych ludzi. Brawo ty i twoj serwis. Mam nadzeje ze jak nie umial zalozyc rolki to chocaz ci srube wymienil od rozrzadu. Przykladiw moge dac wiele. Trzeba bylo jechac nawet do pablo garage t tez by ci zalozyl. A ze nikt nie opisywal to tylko dlatego ze nie czasu na posuwanie pierdol. Jedz do aso niech ci pokaza co jest w zestawie oryginalu. T pislem ja Tomek. Zebys sie nie wymadrzal tylko bys se przyznal do bledu. Bo sztuka jest przyznac sie a nie jeszcze pisac bzdury i inne farmazony. Jak bedziesz kupowal poduszke pod silnik to tez uwazaj bo sa pozmianowe wiec inna srube trzeba dac. Wiec chyba nie zamontujesz lepij sprzedaj auto.
    Sorry za OT, ale się do tej wypowiedzi ustosunkuje
    ok, a więc od początku
    1. Pisz po polsku, bo to co zostało napisane przez Ciebie, działa na zasadzie ,,polska języka to trudna języka", aż wali po oczach, bo nie da się tego czytać. Nawet na forum pisząc ,,po polskiemu" masz wbudowany edytor tekstu, który podkreśla wyrazy ze złą pisownią, którą wystarczy poprawić, co by czerwony szlaczek pod wyrazem znikł . Sorry, nie jestem mistrzem j. polskiego, ani nie jestem mistrzem ortografii i interpunkcji, ale Twój post to po prostu ... Sorry żenada.

    2. Nie rób sobie wycieczek personalnych, przede wszystkim z tego powodu, że nie znasz mnie, nie wiesz co mam w głowie . Ani nie znasz ludzi którzy naprawiają mi samochód, których przy okazji też obrażasz.

    3. Sprawa rozrządu w kwestii wyjaśnienia. Napisałem w mailu do Ciebie że chcę kupić kompletny rozrząd włącznie z pompą wody ( mail ode mnie z dn. 09.06,2016 ). Zakładałem że skoro kompletny, to włącznie ze śrubami, uszczelkami itp itd ( czyli to co jest konieczne, do wymiany / założenia ). Wyszedłem z założenia, że skoro napisałem kompletny, to przyjdzie wszystko, włącznie ze śrubą do tej nieszczęsnej rolki. Nie muszę się znać na wszystkim, nie jestem mechanikiem itp itd. Jako sprzedawca mogłeś dopytać czy ma być ze śrubą do nieszczęsnej rolki, a ja mogłem jako kupujący dopytać, czy jest wszystko włącznie ze śrubami itp. itd. Napisałem maila do Ciebie jaka jest sprawa z tą nieszczęsną rolką i że chcę ja zwrócić + przesłałem zdjęcie rolek. 17.07.2016 w mailu odpisałeś że mechanicy naciągnęli mnie na rolkę, ja w między czasie napisałem i zadzwoniłem tu i tam i rzeczywiście śruba do tej rolki występuje osobno. Nie robiłem więc wielkiego ajwaj z tytułu tej rolki ( ani na forum, ani mailowo ), wziąłem to na garb doświadczenia, i odpisałem tylko tyle że chcę dostać skan / zdjęcie MAP sensora który brałem ( dostałem zdjęcie paragonu dopiero 13.08.2016)

    4. Skoro tak powołujesz się na serwisy ww to spytaj się ich czy zamontują rolkę A ze śruba od rolki B przedstawione na moim zdjęciu. Jeżeli tak to moje gratulacje. Mogę się założyć, że albo będą kupować śrubę do rolki, albo pojada i kupią rolkę ze śrubą innej firmy. Napisałem w mailu jasno i wyraźnie: nie ma śruby więc chłopaki nie robili popeliny i skończyło się kupnem rolki ze śrubą, a nie pogonią za śrubą. Z braku czasu zamiast jechać do ASO po śrubę RO, to pojechali do sklepu i kupili rolkę ze śrubą. Chciałem zwrócić rolkę, i co wyszło to wyszło i wziąłem to na klatę. Tyle w temacie rozrządu.

    5. Duma to jest, ale chyba urażona i to Twoja ,bo nawet nie wiem jak skomentować Twój wpis.

    6. Do jakiego błędu mam się przyznać? Co miałem napisać napisałem, wziąłem to na klatę i tyle. Teraz jestem mądrzejszy o kolejne doświadczenie, które na szczęście dużo mnie nie kosztowało

    7. Gdzie się wymądrzam i piszę bzdury + pierdoły? Jak na razie to piszę twarde fakty + opinie ze słyszenia od ludzi

    8. Wytłumacz mi, ale serio sensownie, co ma sprawa rozrządu który kupiłem od Ciebie ( czyli sprawa między nami ), do ogólnych opinii o irbisie. Jakoś nie mogę tego połączyć w jedną całość ...

    9. 7kę sprzedałem skoro już drążysz temat z założonym kompletem RO poduszek ( 3 poduszki + cięgno ) i jakoś nie było problemu ze śrubami

    10. Jeżeli irbis ogranie mi: wymianę rozrządu z kupnem tej nieszczęsnej rolki ze śrubą, czyszczenie kolektora dolotowego i regenerację / uszczelnienie pompy CP1 + zawór BOSCH`a SCV w cenie 1350 zł. To od dzisiaj jeżdżę do irbisu, a Tobie stawiam skrzynkę browara. Alfa zrobiła trasę 2x 500 km po tym bez zająknięcia z ,,grubymi" prędkościami na S3.

    11. Ty masz jeszcze klientów? Wraca ktoś do Ciebie po 1-szym zakupie przy którym pojawia się problem, który bez najmniejszego problemu i bez spinek można rozwiązać mailowo? Ba ja wiem że na pewno nic nie kupie od Ciebie chociaż bym miał dopłacić 500 zł więcej. Dlaczego? Odpowiedz sobie sam, czytając swoje posty, i analizując swoje odejście do klienta.

    12. Brawo ja

    Pozdrawiam
    Sebastian

  7. #4007
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar malgo
    Dołączył
    07 2014
    Postów
    125

    Domyślnie

    Spoko seba jak to sie mowi 99,9 Proc serwisow umie twij nie umie. Podsumowujac ja irbisu nie bronie. Ceny ma jakie ma jesli chcesz mozesz jechac do nich jesli nie to nie ale po co pisac bzdury. Netto podaja a pozniej dolicz vat. Bzdura. Ja iem ze gdzue indzej nie dam auta. Ty masz mechanika ok. Kazdy ma sojego. Ale nue mow o nieasiwani czesci jesli pasuja. A klintom mowie ze jeski nie pasuje t ja ponoszebkoszty. Bo to ja dobieralem. Tak sama jak czujnik turbo. Zle dobrany dobrze. Wiec nie mow ze zle czesci. Dla dmianybys cos dobrego mogl napisac. :-).
    A propo zdjecia ja chonoruje a paragon mam. Bo sam dakem ci towar nie biorac kasy zebys sobie sprawdzil. Podjechalem gdzie trzeba zeby ci przywiesc. Kiedy ci dalem mapsenor. A kiedy pusciles przelew. Tez mige ci podac date. Wiec nie placac juz dawno na im jezdiles ja z tylka nie strzelalem.
    Bez urazy seba.
    Ja bronie racji. I potrafie sie przyznac do bledu.
    A co do obrazania chyba slowem nie powiedzialem nic co by moglo kogos obrazic.
    Pozdrawiam i jesli urazilem to przepraszam. Kadzy robi gdze chce :-)

  8. #4008
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Niedziel
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Brera SkyView 2.2 jts
    Postów
    82

    Domyślnie

    Co tu sie....
    Nie robic dramy kurde bo nawet czytać sie nie chce


    Pozdrawiam

    Damian
    Pozdrawiam,

    Damian

  9. #4009
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niedziel Zobacz post
    Co tu sie....
    Nie robic dramy kurde bo nawet czytać sie nie chce


    Pozdrawiam

    Damian
    Tego się nawet czytać nie da [emoji23]

    Ale ok.

    Masz rację Tomek, mój serwis nie potrafi założyć rolki przedstawionej na zdjęciu po prawej stronie ( zdradzę Ci tajemnicę słodką - to jest rolka którą dostałem w zestawie rozrządu ), ze śrubą od rolki która jest po lewej stronie ( rolka która była założona ), a Twoje serwisy są prze zajebiste jak Twoja pisownia skoro to potrafią i nie ma problemów z rozrządem. Bez jaj, muszę pokazać to mojemu mechanikowi, będzie z czego łacha podrzeć

    Co do przelewu mam nagrywane rozmowy w telefonie więc nie pier... trzy po trzy tylko trzymaj się suchych faktów: nie byłem pewien co do MAP sensora czy jest właściwy i umowa była taka że pojeżdżę na MAP sensorze od Ciebie i jak będzie OK to puszczam przelew ( zostałeś poinformowany że na początku lipca wyjeżdżam na urlop i zrobię przelew po powrocie jak będzie OK - z reszta sam wyjeżdżałeś na urlop na początku lipca - tego też nie pamiętasz? czy wyjazd to lipa? ), albo jeżeli nie będzie OK to zwracam czujnik. Przelew wyszedł tak jak się umawialiśmy.

    Ja napisałem opinię o irbisie, tak samo jak każdy ma prawo napisać na forum opinię o warsztacie X ( z resztą opinia negatywna o mechaniku do którego jeżdżę była na forum zostało opisane co i jak i jakoś nie skakałem do gardła tak jak Ty to robisz ), a Ty wyjechałeś z rozrządem który brałem, i piszesz że ja mam pretensję o rozrząd od Ciebie? Co ma piernik do wiatraka ( rozrząd który kupiłem do opinii o irbisie? Nie wiem, i pewnie się nie dowiem co autor ma na myśli, i chyba nawet nie chcę wiedzieć ...
    Jakich bronisz racji? czyich racji? Ja napisałem o irbisie, Ty o rozrządzie który kupiłem. Co ma jedno do drugiego?

    W ogóle wiesz co piszesz, czy tylko tak piszesz żeby pisać na zasadzie ,, a może uda się komuś pojechać"? Masz zdjęcie i zastanów się nad tą rolką / śrubą

    P.S. Proszę, nie rób z siebie idioty na forum, bo z rozmowy spoko z Ciebie facet


    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez sebawroc ; 17-09-2016 o 20:30

  10. #4010
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa Romeo Brera 3.2 JTS
    Postów
    11

    Domyślnie

    Krótka przerwa w pracy. 9gaga przejrzalem, fejsa przeskrollowalem, a kebab dalej niezjedzony. Na szybko do głowy mi wpadło, a może ktoś cos ciekawego napisał odnosnie moich problemów z Brera na forum, a tu taka niespodzianka i przyjemna gównoburza do kebaba....

    Ja skorzystałem z rad chłopaków powyżej i pojechałem do Irbisa. Mogę się zgodzić z tym, że terminy mają odległe bo jestem umowiony dopiero na 28(sic!) ale podejście do klienta maja IMO super. Nie chce mi sie rozpisywac konkretnie, co i jak bo to nie ten watek, ale jak juz bedzie po wszystkim to chetnie opisze w odpowiednim miejscu

    Zeby nie bylo kompletnego OT - jak bedzie samochod dalej jezdzil to w srode sie pojawie

Podobne wątki

  1. spot
    Utworzone przez Abu w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-09-2015, 12:03
  2. [159] Nazwa części łączącej wał z tylnym mostem
    Utworzone przez golota318 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-06-2014, 22:42
  3. Spot w Grudziądzu - 11.11
    Utworzone przez Mask w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 13-11-2012, 23:14
  4. [Temat organizacyjny] Spot w krk ?
    Utworzone przez idclip w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-05-2010, 14:20
  5. Tygodniowy postuj i dziwne zachowanie...
    Utworzone przez huragan w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-04-2010, 12:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory