Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 72

Temat: Alfaholizm dnia powszedniego :) Alfa-Pride :)

  1. #51
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Odświeżam temat.

    Mam dobrego kumpla, z zamiłowania mechanika amatora. Wyznawcę religii zwanej VAG TDI. Akceptuje on jedynie samochody spod znaku rozpłaszczonego pająka na masce. Łatwo więc sobie wyobrazić jak mogą wyglądać nasze rozmowy na temat motoryzacji, a kiedy są prowadzone po paru głębszych nie obywa się bez ofiar. Na co dzień są to jednak tylko koleżeńskie docinki. A czemu tu o tym piszę? A dlatego, że ostatnimi dniami wyszedłem (a właściwie wyjechałem) na prowadzenie. Zamieszczam materiały:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	golfnahol.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	357.2 KB
ID:	45176 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	golfnahol2.jpg
Wyświetleń:	149
Rozmiar:	370.2 KB
ID:	45177

    Wiem, że ciężko dostrzec szczegóły, dlatego śpieszę z wytłumaczeniem, że między samochodami jest linka holownicza. Widać również jaki samochód jest na czele. Więcej wytłumaczeń już chyba nie trzeba heh.

  2. #52
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Cytat Napisał eternal_slavo Zobacz post
    Odświeżam temat.

    Mam dobrego kumpla, z zamiłowania mechanika amatora. Wyznawcę religii zwanej VAG TDI. Akceptuje on jedynie samochody spod znaku rozpłaszczonego pająka na masce. Łatwo więc sobie wyobrazić jak mogą wyglądać nasze rozmowy na temat motoryzacji, a kiedy są prowadzone po paru głębszych nie obywa się bez ofiar. Na co dzień są to jednak tylko koleżeńskie docinki. A czemu tu o tym piszę? A dlatego, że ostatnimi dniami wyszedłem (a właściwie wyjechałem) na prowadzenie. Zamieszczam materiały:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	golfnahol.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	357.2 KB
ID:	45176 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	golfnahol2.jpg
Wyświetleń:	149
Rozmiar:	370.2 KB
ID:	45177

    Wiem, że ciężko dostrzec szczegóły, dlatego śpieszę z wytłumaczeniem, że między samochodami jest linka holownicza. Widać również jaki samochód jest na czele. Więcej wytłumaczeń już chyba nie trzeba heh.

    I jeszcze ta kartka sprzedam w Vag'u - bezcenne ;]
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  3. #53
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    I jeszcze ta kartka sprzedam w Vag'u - bezcenne ;]
    Z pozoru może to kolegę trochę usprawiedliwiać. Prawda jest jednak taka, że przenosi się on na nowszą generację, czytaj Golf 5. Po cichu śmieję się, że w rzeczywistości znaczy to tylko tyle, że jego auto złożone będzie teraz z pięciu innych, a nie jak do tej pory czterech.

  4. #54
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Krzychu52
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    AR 156 1.9 JTD SW 2001 Październik Azurro Nuvola, Alfa Romeo 155 1.7 94
    Postów
    350

    Domyślnie

    Niemiecka niezawodność
    Namów kolegę na Alfę, a za przykład daj mu, że Golfy się psują

  5. #55
    Użytkownik Znawca Avatar Wujek
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS
    Postów
    1,303

    Domyślnie

    Każdemu może się zdarzyć, ale fakt, że golfiora nawet ostolcowanym kijem bym nie dotkął.
    Alfa Romeo rządzi i wymiata na ulicach świata. Gniecie diesle i auta D.
    Alfa Romeo 155 2.0 16V TS '97 - była
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS '98 - była
    Renault Laguna III 2.0 T '08 - była
    Dodge Caliber 2.0 CVT '07 - był
    Renault Laguna 2.0 dCi '12 - jest
    Lancia Delta 1.4 TB '09 - była
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS '04 - jest

  6. #56
    Użytkownik Rowerzysta Avatar meiss
    Dołączył
    06 2011
    Auto
    159 1,9 JTDm 16v, 156 2.0 T.S.
    Postów
    297

    Domyślnie

    Ja z ciekawych zdarzeń miałem fajny rajd z 6 miesięcy temu na S3. Jakieś 80 km jazdy z drugą przygodnie spotkana 156sw, z prędkościami przelotowymi 160+:-) Raz moja, raz SW na czele. Całkiem przyjemne uczucie. Na koniec przy zjeździe, szybkie pozdrowienie i każda Alfa pojechała w swoją stronę.

  7. #57
    Użytkownik Świeżak Avatar TKfoto
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Koszalin PL
    Auto
    Byla AR 147 3d FL Rosso 1.6 TS 120KM, jest MiTo Rosso 1.4 78KM i Giulietta Veloce 1.75 240KM
    Postów
    103

    Domyślnie

    Moja Alfe mam ponad 1,5 roku i caly czas uwielbiam na nia spogladac przez okno... I wlasnie wczoraj tak stalem, patrzalem i myslalem... i wiecie co: telefon, scyzoryk ani inne gadzety nie moga byc przyjacielem czlowieka, bo to tylko przedmioty, ale samochod jednak chyba moze... tyle kilometrow razem, tyle godzin za kolkiem, zmienialem szkoly, ,,prace'', miejsca zamieszkania, a ona caly czas ze mna... i tak stoi pod tym oknem i cierpliwie czeka, az pojedziemy... i nigdy mnie nie zawiodla... nieraz moglem na wlasne zyczenie stracic w niej zycie, nieraz mi je ratowala, tyle osob w niej wozilem, tyle rozmow, tyle waznych slow w niej powiedzialem, przy tylu wydarzeniach mi towarzyszyla... Przez te 1,5 roku tyle sie w moim zyciu zmienilo, tylko nie ona... i wcale nie mam zamiaru jej zmieniac! To sentyment juz???

  8. #58
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Sentyment jak nic.

  9. #59
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Łukasz.L.
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    159 JTDm 1.9 16V
    Postów
    269

    Domyślnie

    Hehe, kocha człowiek te blaszaki, delta czasami mnie wkurza, ale jak miałem ją sprzedać bratu to nie dałem rady

    A alfa, to mój pierwszy w miarę nowy samochód, bo kaszlak i 2 delty raczej wygodnymi limuzynami nie były a do Alfy jak wsiadam to mógłbym jechać cały dzień, totalny chillout, nawet pajacy co się ścigać chcą mam ... gdzieś, włączam sobie muzyczke i jadę swoim tempem I love it!
    Pozdrawiam serdecznie

  10. #60
    Użytkownik Znawca Avatar mariuszoles
    Dołączył
    05 2011
    Auto
    Porsche Panamera 4S
    Postów
    999

    Domyślnie

    Ja najbardziej cenię w swoim aucie wygodę jaką daje podróżowanie w trasie. Często łapię się na tym, że jak wysiadam z Alfy i idę gdzieś, to nie mogę się powstrzymać by jeszcze raz się za nią obejrzeć. Chyba po prostu mi się podoba Może nie jest to jakiś wielki sentyment, nie fetyszyzuję tego auta bo to w końcu tylko auto. Ale jednak bardzo mi się podoba. Był taki czas, że znajomy szukał mi w Belgii auta. Początkowo byłem zdecydowany na A4 B7. W tym czasie pojechałem sobie do salonu Alfy by sprawdzić, jak też ta 159 na żywo wygląda. Usiadłem w czarnej 159 w wersji distinctive z kremowym alfatexem w środku. Po wyjściu z salonu dzwonię do znajomego i mówię: "Panie Leszku niech Pan odpuści to Audi i mi jakiejś Alfy 159 szuka".

Podobne wątki

  1. Luz na sprzęgle z dnia na dzień
    Utworzone przez wiiktor11 w dziale 147
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 08:07
  2. Witam Wszystkich chorych na alfaholizm ! :)
    Utworzone przez Kamyk1988. w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-11-2015, 11:28
  3. Diagnoza: Alfaholizm...
    Utworzone przez kabe w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-02-2014, 15:03
  4. Odczucia - Uczucia - Alfaholizm
    Utworzone przez metrim w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-08-2007, 23:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory