Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Wspomaganie ciężko chodzi. Przeskakuje.

  1. #1
    grzes1226
    Gość

    Domyślnie Wspomaganie ciężko chodzi. Przeskakuje.

    zawsze mi troszke plynu wspomagania ubywało ok 100ml na 4miesiace, ale dolewałem i było ok do dziś. auto stało 2tyg. odpalilem pojechalem do sklepu wszystko ok. pózniej zrobiłem kulik dzieciakom i sie zaczeło coś dziać z kierownicą. zaczeła chodzić takimi skokami na postoju, ciężko chodzi, a jak jade to tak skacze. raz cięzko raz luzno, nieodbija na zakrętach czasem, a na nierównościach lata raz w jedna raz w druga strone. dziś dolałem znowu plyn weszło tak ze 150ml. może to być przes śnieg, bo zaczelo sie wsumie jak zacząłem po tym śniegu jezdzić jest jakis bezpiecznik od wspomagania?
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 16-01-2013 o 21:14

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest
    Postów
    816

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzes1226 Zobacz post
    zawsze mi troszke plynu wspomagania ubywało ok 100ml na 4miesiace ale dolewałem i było ok do dziś auto stało 2tyg odpalilem pojechalem do sklepu wszystko ok puzniej zrobiłem kulik dzieciakom i sie zaczeło coś dziać z kierownicą zaczeła chodzić takimi skokami na postoju ciężko chodzi a jak jade to tak skacze raz cięzko raz luzno nieodbija na zakrętach czasem a na nierównościach lat raz w jedna raz w druga strone dziś dolałem znowu plyn weszło tak ze 150ml może to być przes śnieg bo zaczelo sie wsumie jak zaczołem po tym śniegu jezdzić jest jakis bespiecznik od wspomagania?

    Nie chce byc nie miły ale na początku zacznij od słownika bo widzę że ortografia nie jest Twoją mocną stroną Ale przejdźmy do sedna Z tego co piszesz to stan oleju w układzie jest prawidłowy bo dolewasz go systematycznie Polecił bym Ci wymianę całego płynu z układu Jeśli objawy nie ustąpią to usuń wyciek (bo skoro ubywa to gdzieś musi uciekać) i wtedy zalej Powinno być OK

  3. #3
    grzes1226
    Gość

    Domyślnie

    tylko mi chodzi o to ze mimo to ze dziś dolałem płyn wyżej wymienione objawy nieustały czyli coś jest nie tak

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar jacek83
    Dołączył
    01 2012
    Auto
    alfa romeo 166 2.4 jtd 150km 2001r
    Postów
    1,074

    Domyślnie

    Zlokalizuj wyciek i proponuję to zrobić chyba że jest już za późno i pada pompa. Takie dolewanie jest na krótką metę jak widzisz. Na postoju jak kręcisz słychać wycie?

  5. #5
    grzes1226
    Gość

    Domyślnie

    wyło zawsze jak trzeba było dolać a teraz niewyło było ok do czasu az pojechałem na ten śnieg zaczeło sie pierdzielić weszło tylko 150ml to chyba suchy niebył

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar land
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Cisów, Mataro
    Auto
    AR 166 2.4 JTD 20v 175km
    Postów
    79

    Domyślnie

    Fajne, najdłuższe zdanie naszego forum.
    ("Nie chce byc nie miły ale na początku zacznij od słownika bo widzę że ortografia nie jest Twoją mocną stroną Ale przejdźmy do sedna Z tego co piszesz to stan oleju w układzie jest prawidłowy bo dolewasz go systematycznie Polecił bym Ci wymianę całego płynu z układu Jeśli objawy nie ustąpią to usuń wyciek (bo skoro ubywa to gdzieś musi uciekać) i wtedy zalej Powinno być OK") Interpunkcja jednak ułatwia czytanie.
    Do naprawy maglownica. Pompa raczej sprawna skoro jej nie słychać. Pozdrawiam.

  7. #7
    grzes1226
    Gość

    Domyślnie

    dyslekcja robi swoje. kto ma ten zrozumie. nie każdy jest doskonaly pani z polskiego nie brała nawet pod uwage mojej ortogafi, wiec myśle, że i wy zrozumiecie. dyslekta przepisuje z błędami, więc słownik tu nic nieda. PRZEPRASZAM! i oczekuje na konkretną pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 16-01-2013 o 21:16

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR 166, 2004r. 2.4 JTDm 175KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Skoro cieknie, ja obstawiam też maglownicę. A powiedz jeszcze - na zgaszonym silniku, jak poszarpiesz kierownicą lewo-prawo - słychać takie metaliczne stuki z przekładni kierowniczej?

  9. #9
    grzes1226
    Gość

    Domyślnie

    nie 0 stuków 0 luzów itd płynnie chodziło wszystko
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 16-01-2013 o 21:17

Podobne wątki

  1. Wspomaganie - ciężko pracuje po nagrzaniu
    Utworzone przez tom202 w dziale 166
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 09-07-2016, 13:20
  2. Wspomaganie kierownicy 147 ciężko pracuje?
    Utworzone przez jan dukat w dziale 147
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-09-2015, 21:12
  3. Wspomaganie ciężko chodzi
    Utworzone przez Flaku2012 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-02-2014, 20:49
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-08-2013, 13:12
  5. Wspomaganie - raz chodzi a raz nie
    Utworzone przez Metius w dziale GT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 21:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory