Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Temat: Giulietta 1.4 MA 170KM(196KM) --->215 KM Unitronic Stage1

  1. #21
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    bmw
    Postów
    5

    Domyślnie

    Doładowanie miał takie jak seria 1.35b (jeżeli dobrze pamiętam), poprostu jak mu to pokazywałem to źle zrozumiał mój przekaz. Chodziło o to, że skoro ma ponad 190KM przy doładowaniu seryjnym, to naprawdę zdrowo bo inne po programie i z doładowaniem 1.5b mają taką moc, tyle w temacie ;-). Również byliśmy w szoku ile ta alfa pokazała, ale tego dnia mierzyłem jeszcze inne samochody i pomiary były prawidłowe, więc napewno nic się w hamowni nie pozmieniało :-)

    Edit:
    Co do beztroskiego podejścia, to Chicco poprostu wie, że nie dostał bubla i śpi spokojnie. Robimy samochody na gwarancji dla Carserwisu i kilku innych ASO, nigdy nie było problemów wywołanych naszą ingerencją.
    Ostatnio edytowane przez Lukione ; 02-06-2014 o 13:39

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4T MA Distinctive 2011 - kasacja :( ---> Giulietta 2013 170@215KM Sport + Premium
    Postów
    41

    Domyślnie

    Nie było fabrycznego tuningu a samochód jest mój od nowości. Ciężko mówić o beztroskim podejściu to raczej pozytywne zaskoczenie odnoście mocy seryjnej

  3. #23
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Sopot
    Auto
    Alfa 156 2.0 Turbo
    Postów
    180

    Domyślnie

    No skoro samochod jest twoj od nowosci, to nie mam wiecej pytan. Jakis wyjatkowy egzemplarz ci sie trafil, skoro na tym samym doladowaniu robi 15% wieksza moc!

  4. #24
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    bmw
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał kivi84 Zobacz post
    No skoro samochod jest twoj od nowosci, to nie mam wiecej pytan. Jakis wyjatkowy egzemplarz ci sie trafil, skoro na tym samym doladowaniu robi 15% wieksza moc!
    Chicco naprawdę bardzo dba o samochód oraz przed modyfikacją był na pełnym przeglądzie, więc pewnie wszystko się zebrało do kupy i ma teraz najmocniejszego Multi-Air'a od nas ze stajni

  5. #25
    Użytkownik Romeo Avatar Lenix
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Była 147 2.0, jest GT i Saxo
    Postów
    1,161

    Domyślnie

    tak czytam sobie i mysle, przecież chyba każde auto które wyjeżdża z linii montażowej wjeżdza na hamownie czy tam stanowisko na którym sprawdzają całą elektronikę, silnik, jego moc itd. Chyba jakoś by zareagowali jakby 'przypadkiem' wyszło w jednej Julce 20 koni więcej niż podaje producent w końcu to troszkę za dużo jak na serie, a wiadomo jak patrzy ASO, zobaczyliby te 20 koni więcej to nie wyjechałaby ze stajni, bo tu za duża moc, zaraz się wyeksploatuje, coś poleci i wróci zepsuta czy coś

    No nie wiem, takie moje rozumowanie

    Dodano po 2 minutes:

    i nie podważam faktu że ten konkretny egzemplarz faktycznie ma w serio te 190 koni ! Nic tylko się cieszyć, tylko jak to możliwe, o to chodzi ;D
    Ostatnio edytowane przez Lenix ; 02-06-2014 o 14:49 Powód: Dodano

    ~ taka była piękna ! :C




  6. #26
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    A ja mam (powazne) pytanie do wlasciciela, jak ukladal-docieral silnik. Bo ewidentnie silnik to polubil. Chetnie swoj tak potraktuje..

    Sent from Taptaptap...

  7. #27
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Sopot
    Auto
    Alfa 156 2.0 Turbo
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lenix Zobacz post
    tak czytam sobie i mysle, przecież chyba każde auto które wyjeżdża z linii montażowej wjeżdza na hamownie czy tam stanowisko na którym sprawdzają całą elektronikę, silnik, jego moc itd. Chyba jakoś by zareagowali jakby 'przypadkiem' wyszło w jednej Julce 20 koni więcej niż podaje producent w końcu to troszkę za dużo jak na serie, a wiadomo jak patrzy ASO, zobaczyliby te 20 koni więcej to nie wyjechałaby ze stajni, bo tu za duża moc, zaraz się wyeksploatuje, coś poleci i wróci zepsuta czy coś

    No nie wiem, takie moje rozumowanie

    Dodano po 2 minutes:

    i nie podważam faktu że ten konkretny egzemplarz faktycznie ma w serio te 190 koni ! Nic tylko się cieszyć, tylko jak to możliwe, o to chodzi ;D
    Samochody schodzace z lini produkcyjnej sa raczej sprawdzane pod wzgledem wizualnym i poprawnosci dzialania wyposarzenia, a jak wjezdzaja na sciezke diagnostyczna to sa sprawdzane pod katem ukladku kierowniczego i hamulcowego (moze co ktoras sztuka jest brana wyrywkowo na dokladniejsze testy).

    taki jakis przykladowy film z youtuba


  8. #28
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    bmw
    Postów
    5

    Domyślnie

    Silniki są tylko wstępnie sprawdzane na hamowni silnikowej i w przyrodzie nie takie gratisy się zdażały w innych markach.

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4T MA Distinctive 2011 - kasacja :( ---> Giulietta 2013 170@215KM Sport + Premium
    Postów
    41

    Domyślnie

    Jak każdy Alfista, kocham swoja Giuliettę i widac ze to miłość odwzajemniona )) ;p

  10. #30
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    pomorskie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA Distictive Sport+Premium
    Postów
    100

    Domyślnie

    Czy wgrywacie nową mapę przez gniazdo diagnostyczne czy trzeba ingerować w komputer,czy jest jakaś opcja dla aut jeszcze na gwarancji

Podobne wątki

  1. Zakup GIULIETTA 1,4 TB 170KM czy 1,75 TBI 235KM ?
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-09-2015, 21:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory